Referans kodu nasıl kullanılır ?
Size ait olan olan referans kodunu sosyal hesaplarınızda yada farklı hesap türlerinde paylaşınız , arkadaşlarınız Referans kodunuza tıklayıp sitemize üye olurlar ise bu üye(Vip yada Plus) sizin Referans ağacınıza düşer ve sitemizden ücretsiz olarak üyelik kazanırsınız. Referans kodunuzla üye olan kullanıcılar ise aynı şekilde Referans kodlarını paylaştıklarında ve sitemize üye kazandırdığında her iki kullanıcıda ücretsiz üyelik kazanır. Yeni gelen üye ise belirttiğimiz işlemleri yaparsa ondan önceki tüm kullanıcılar ücretsiz üyelikden yararlanabilceklerdir. Ve sistem bu şekilde devam eder.

Sitenizde kullanabileceğiniz HTML referans kodu nasıl kullanılır ?
Size ait olan olan HTML referans kodunu sosyal hesaplarınızda yada farklı hesap türlerinde paylaşınız , arkadaşlarınız Referans kodunuza tıklayıp sitemize üye olurlar ise bu üyeler sizin Referans ağacınıza düşer ve sitemizden ücretsiz olarak üyelik kazanırsınız. HTML Referans kodunuzla üye olan kullanıcılar ise aynı şekilde Referans kodlarını paylaştıklarında ve sitemize üye kazandırdığında her iki kullanıcıda ücretsiz üyelik kazanır. Yeni gelen üye ise belirttiğimiz işlemleri yaparsa ondan önceki tüm kullanıcılar ücretsiz üyelikden yararlanabilceklerdir. Ve sistem bu şekilde devam eder.

BBCode Nasıl kullanılır ?
Html Referans kodunuzu forumlarda veya bloglarda paylaştınız zaman site adminleri tarafından genelde engellenir ancak BBCode'nuzu Forumlarda veya bloglarda istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Size ait olan olan BBCode referans kodunu sosyal hesaplarınızda yada farklı hesap türlerinde paylaşınız , arkadaşlarınız Referans kodunuza tıklayıp sitemize üye olurlar ise bu üyeler sizin Referans ağacınıza düşer ve sitemizden ücretsiz olarak üyelik kazanırsınız. BBCodeReferans kodunuzla üye olan kullanıcılar ise aynı şekilde Referans kodlarını paylaştıklarında ve sitemize üye kazandırdığında her iki kullanıcıda ücretsiz üyelik kazanır. Yeni gelen üye ise belirttiğimiz işlemleri yaparsa ondan önceki tüm kullanıcılar ücretsiz üyelikden yararlanabilceklerdir. Ve sistem bu şekilde devam eder.

 

 

Back to top